Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota.
wróżby - przez e-mail
Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota + wróżba z anielska.
Tarot - wróżba przez e-mail

O nas

Regulamin

1. Administratorem strony jest firma Angels Anna Żarek, ul. Lawendowa 21, 20-827 Lublin, NIP 7121919728, e-mail kontakt@e-tarot.pl. .2. Płatności - płatności są dokonywane przelewem.3. Ceny za usługi są przedstawione w walucie polskiej - PLN.4. Płatności są dokonywane za pomocą PayNow.5. Realizacja usługi jest dokonywana w ciągu 7 dni roboczych.6. Usługi są realizowane w formie pisemnej na e-mail podany przez klienta. 7. Z usługi mogą korzystać osoby które ukończyły 18 lat. 8. Użytkownik akceptując regulamin wyraża zgodę na otrzymanie maila z wróżbą. 9. Reklamacja jest możliwa jeśli usługa nie jest zrealizowana w podawanym okresie. 10. Zwrot zakupionego towaru - wycofanie się z usługi - jest możliwy w ciągu 14 dni od daty zakupu, po poinformowaniu sprzedawcy na e-mail kontakt@e-tarot.pl. 11. Administratorem danych osobowych jest firma Angels Anna Żarek, ul. Lawendowa 21, 20-827 Lublin, NIP 7121919728, e-mail kontakt@e-tarot.pl. 12. Dane osobowe będące przedmiotem przetwarzania obejmują imię i nazwisko oraz e-mail. Dane osobowe są przetwarzane przez Administratora w zakresie niezbędnym do wykonania usługi. Klientowi przysługuje prawo do zmiany lub usunięcia danych osobowych.
Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.
Enzo Sp. z o.o. - Agencja interaktywna ::: serwisy internetowe, doradztwo, reklama w internecie, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne, intranet, grafika 3D ::: www.enzo.pl


Tarotwróżenie, wróżka,