Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota.
wróżby - przez e-mail
Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota + wróżba z anielska.
Tarot - wróżba przez e-mail

O nas

Wróżka Renata - Z pamiętnika wróżki cz. I

           Istnieje przekonanie, że do kart Tarota trzeba podchodzić bardzo poważnie, można je wykorzystywać do wróżenia, natomiast nie można oglądać z samej ciekawości czy dla zabawy. Kiedyś przekonałam się o tym osobiście.
           Kilka lat temu odwiedziła mnie przyjaciółka, która również zajmuje się wróżeniem z kart, tyle że traktuje to jako hobby i używa tradycyjnej talii kart, takiej jak do gry. Bardzo zainteresowała ją moja talia Tarota i chciała ją zwyczajnie obejrzeć. Miałam duże wątpliwości, coś mi mówiło, że druga osoba może brać karty do ręki tylko podczas losowania, lecz w końcu zgodziłam się.
           Na początku nic się nie działo szczególnego. Po pewnym czasie przyjaciółka poprosiła mnie o powróżenie. Zwykle daję osobie pytającej możliwość wyboru rozkładu kart. Proponuję np. układ dotyczący najbliższej przyszłości w formie krzyża celtyckiego albo rozłożenie na temat konkretnego pytania. Ponieważ był grudzień i zbliżał się koniec roku, koleżanka wybrała wróżbę na najbliższy rok, duży, skomplikowany układ dotyczący każdego z 12 miesięcy następnego roku. Takie wróżby doskonale wychodzą właśnie pod koniec roku lub na początku roku.
           Po potasowaniu i wylosowaniu kart przystąpiłam do ich interpretacji. Omówiłam co karty wróżą na styczeń, luty, marzec... Gdy zaczęłam omawiać kwiecień, koleżanka nagle zbladła i nie mogła z siebie wydusić słowa. I co się okazało? Moje karty Tarota nie przepowiedziały jej przyszłości na następny rok, lecz pokazały wszystko co się u niej wydarzyło w roku poprzednim !!! Sprawdzałyśmy bardzo dokładnie, miesiąc po miesiącu i przypuszczenie okazało się prawdą. W ten sposób karty dały nam znak, że jednak nie powinno się ich oglądać tylko z czystej ciekawości, a daje się je innej osobie do ręki jedynie podczas wróżby.

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.
Enzo Sp. z o.o. - Agencja interaktywna ::: serwisy internetowe, doradztwo, reklama w internecie, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne, intranet, grafika 3D ::: www.enzo.pl


Tarotwróżenie, wróżka,