Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota.
wróżby - przez e-mail
Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota + wróżba z anielska.
Tarot - wróżba przez e-mail

Zasady - Regulamin

Jak e-Tarot.pl może Ci pomóc?

          Intencją serwisu e-Tarot.pl jest danie pomocnego narzędzia, przy pomocy którego możesz zauważyć swoje mocne strony i wykorzystać życiowe okazje które stoją przed Tobą.
Jeśli człowiek idzie przez życie w pośpiechu, nerwach i strachu - zamyka się na radość i okazje, a nawet na cuda. A okazje i cuda zdarzają się codziennie. Trzeba je tylko zauważyć i zrobić krok w ich stronę. Tarot ma Ci pomóc spojrzeć inaczej na siebie i na swoje życie, zobaczyć okazje i złapać je w garść.
          Korzystając z wróżby na stronie e-Tarot.pl aktywujesz w sobie własne zasoby energetyczne, dzięki którym możesz rozwijać się i czerpać z życia więcej szczęścia i radości niż dotychczas.Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.
Enzo Sp. z o.o. - Agencja interaktywna ::: serwisy internetowe, doradztwo, reklama w internecie, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne, intranet, grafika 3D ::: www.enzo.pl


Tarotwróżenie, wróżka,