Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota.
wróżby - przez e-mail
Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota + wróżba z anielska.
Tarot - wróżba przez e-mail

Zasady - Regulamin

Kontakt

tel. 509-277-601, e-mail: kontakt@e-Tarot.pl

Usługa wróżenie z kart Tarota przez e-mail jest prowadzona przez firmę Angels Anna Żarek z siedzibą w Lublinie, ul. Lawendowa 21.

Kontakt do umówienia się na wróżbę osobistą w Lublinie lub na wróżbę przez telefon - tel. 509-277-601. Płatność przelewem. Po umówieniu terminu wysyłam smsem numer konta do wpłat, numer konta jest również podany poniżej. Cena usługi osobistej i przez telefon 100 zł.

Rozliczenia transakcji kartą kredytową oraz przelewem online są przeprowadzane za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego DotPay.pl.

Przelewy za wróżby mailowe prosimy kierować na rachunek: 

06 1140 2004 0000 3902 6725 5087

Przelew należy wystawić dla firmy:  Angels Anna Żarek, 20-827 Lublin, ul. Lawendowa 21.

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.
Enzo Sp. z o.o. - Agencja interaktywna ::: serwisy internetowe, doradztwo, reklama w internecie, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne, intranet, grafika 3D ::: www.enzo.pl


Tarotwróżenie, wróżka,