Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota.
wróżby - przez e-mail
Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota + wróżba z anielska.
Tarot - wróżba przez e-mail

Zasady - Regulamin

Wyłączenie odpowiedzialności

         Głównym celem serwisu e-Tarot.pl jest dostarczenie klientowi pewnego rodzaju inspiracji oraz możliwości spojrzenia na życie z optymizmem i wiarą w to że świat jest pełen możliwości i okazji. W wyniku skorzystania z płatnych usług klient może otrzymać różne rady, wskazówki, może przeczytać o wydarzeniach które potencjalnie mogą nastąpić. Jednak trzeba zaznaczyć, że nie powinno się takich porad bezkrytycznie słuchać i wykonywać. Podstawowym prawem człowieka jest zasada wolnej woli i nikt nie może nas zapewnić, że dane wydarzenie nastąpi lub będzie wyglądać w jakiś konkretny sposób. Każdy człowiek jest SAM odpowiedzialny za swoje życie.

        Użytkownik naszej strony powinien zawsze podejmować swoje WŁASNE decyzje oraz krytycznie i odpowiedzialnie patrzeć na siebie i nasze porady oraz pamiętać, że nasze wróżby i porady powinny być traktowane wyłącznie jako jeden z nieskończenie wielu wariantów jak los może się potoczyć. Użytkownik serwisu tak naprawdę pracuje tylko ze sobą i ze swoją percepcją i, co za tym idzie, nie ma możliwości kontrolowania innych ludzi lub wpłynięcia w jakikolwiek sposób na decyzje innych ludzi. 

          Każdy nasz klient sam przeżywa swoje życie, podejmuje samodzielne decyzje i doświadcza własnych ograniczeń. Nie może więc mieć do nas żadnych pretensji jeśli jego życie nie wygląda tak jak sobie zaplanował. Podobnie - inne osoby nie mogą mieć pretensji do nas, że coś się wydarzyło pod wpływem naszych porad. Jeśli coś się wydarza - jest to tylko i wyłącznie efekt samodzielnych decyzji i reakcji osób bezpośrednio zaangażowanych. 

           Proszę pamiętać - wszelkie decyzje, jakie użytkownik może podjąć po skorzystaniu z usług w naszym serwisie są to decyzje użytkownika i musi on zawsze wziąć za nie pełną odpowiedzialność. Poza tym, artykuły i porady, które pojawiają się w na naszej stronie są opiniami ich autorów i jeśli nawet wydają się trafne lub interesujące, powinny być nadal traktowane jedynie właśnie jako czyjeś opinie.

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.
Enzo Sp. z o.o. - Agencja interaktywna ::: serwisy internetowe, doradztwo, reklama w internecie, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne, intranet, grafika 3D ::: www.enzo.pl


Tarotwróżenie, wróżka,