Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota.
wróżby - przez e-mail
Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota + wróżba z anielska.
Tarot - wróżba przez e-mail

Zasady - Regulamin

Jak zamówić wróżbę?


          Używając formularzy do wróżby przez e-mail, wróżby anielskiej lub wróżby na cały rok - zadaj pytania do kart. Nie ma ograniczenia jeśli chodzi o ilość pytań. Przelewy za wróżby są wysyłane na firmę Angels, Lublin, Lawendowa 21. Postawię karty i w ciągu kilku dni otrzymasz pisemną wersję wróżby na swój e-mail.

           Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

           Możesz również umówić się na wróżbę osobistą w Lublinie lub na wróżbę przez telefon. Umawiam się pod numerem tel. 509-277-601. Cena wróżby osobistej lub telefonicznej - 100 zł. Płatność przelewem, po umówieniu się wysyłam smsem numer rachunku do wpłaty.   

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.
Enzo Sp. z o.o. - Agencja interaktywna ::: serwisy internetowe, doradztwo, reklama w internecie, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne, intranet, grafika 3D ::: www.enzo.pl


Tarotwróżenie, wróżka,