Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota.
wróżby - przez e-mail
Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota + wróżba z anielska.
Tarot - wróżba przez e-mail

O nas

Jak prosić anioły?

          Ludzie zainteresowani pracą z aniołami często myślą, że do aniołów nie dociera "zwykła" prośba, że trzeba do nich zwracać się szczególnymi słowami. Przypomina mi się sytuacja, gdy do naszego sklepu internetowego zadzwonił klient który chciał kupić angelit - kamień do komunikacji z aniołami. Stwierdził, że sama kamień na pewno nie wystarczy, że pewnie potrzebna jest jakaś inwokacja.
          Otóż nie, jeśli chcesz, to oczywiście poszukaj w książkach specjalnych modlitw, inwokacji czy też gotowych medytacji anielskich. Jednak naprawdę wystarczy prośba własnymi słowami, przedstawienie sytuacji tak jak potrafisz, tak ja czujesz, a potem przedstawienie tego o co Ci chodzi, jaką pomoc chcesz uzyskać.
          Nie są ważne słowa, ważny jest stan umysłu w jakim jesteś gdy prosisz o pomoc. Proś ze spokojem i godnością, nawet gdy jesteś w tarapatach albo uważasz się za nieudacznika, bo Ci coś właśnie nie wyszło i życie pozornie się rozsypało. Jesteś człowiekiem na konkretnym etapie rozwoju, wszystko co robiłeś do tej pory doprowadziło Cię do tego właśnie miejsca, miałeś dobre intencje.
           Proś z nadzieją i wiarą, niezachwianą wiarą, że pomoc nadejdzie. Może to nie będzie w trybie natychmiastowym (aczkolwiek zdarzają się natychmiastowe anielskie interwencje), może niekoniecznie w takiej formie jak sobie wyobrażasz, ale pomoc z pewnością nadejdzie. Przyciągnie ją moc Twojej prośby i Twoja wiara, skoncentrowana intencja ma moc przyciągania i tworzenia zupełnie nowych okoliczności życiowych. Intencję ma biznesmen zakładający nową firmę, intencję ma kobieta, która postanawia że już więcej nie będzie samotna, intencję ma osoba w depresji która postanawia wreszcie sobie pomóc, intencję ma udręczona matka dziecka z problemami, która chce zostać matką szczęśliwą i spełnioną.
          Tak więc proś będąc z góry nastawionym, że się uda, że tym razem wyjdzie, że będzie lepiej. Zmiana zawsze jest możliwa, nikt nie jest przez całe życie nieszczęśliwy i nie musi być. Zdarzają się każdego dnia dla wielu ludzi momenty zwrotu w życiu, momenty przełomowe, kiedy wszystko zaczyna dziać się inaczej. Twoja prośba do aniołów to prośba o zmianę wibracji Twojej aury, ta zmiana przekłada się potem na konkretne zmiany w świecie fizycznym.
          Proś zwracając się do Twojego osobistego Anioła Stróża, lub po imieniu do aniołów, których imiona uzyskałeś w intuicyjny sposób. Możesz stworzyć konkretne anioły do zadań specjalnych, nazwać je, one się nie obrażą, że Ty je wymyślasz, ważna jest energia. Ludzie tworzą anioły na przykład do marketingu, zmiany pracy, opieki nad inwestycjami giełdowymi, nawet do takich rzeczy jak pomoc, żeby kwiaty dobrze rosły w ogródku albo żeby wakacje były wyjątkowo udane. Zastanów się w tym momencie jakie są Twoje potrzeby, przywołaj i zapisz 25 aniołów do różnych celów i poczuj ich obecność, że już tu są i są gotowe na współpracę.          

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.
Enzo Sp. z o.o. - Agencja interaktywna ::: serwisy internetowe, doradztwo, reklama w internecie, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne, intranet, grafika 3D ::: www.enzo.pl


Tarotwróżenie, wróżka,