Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota.
wróżby - przez e-mail
Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota + wróżba z anielska.
Tarot - wróżba przez e-mail

O nas

Wróżka Renata - Z pamiętnika wróżki cz. III

           Z porad wróżki korzystają absolutnie wszyscy, niezależnie od wieku, zawodu, wykształcenia. Porada kart przyda się i młodej dziewczynie, która nie wie czy chłopak chce z nią chodzić i poważnemu biznesmenowi, który chce rozpocząć nowe przedsięwzięcie na wielką skalę.
           Pewnego razu przyszła do mnie klientka, która na gruncie zawodowym osiągnęła już prawie wszystko. Była to młoda, ambitna lekarka, pracująca i w państwowej klinice i w prywatnym gabinecie. Zrobiła dwie specjalizacje zawodowe i rozpoczynała pisanie doktoratu. Poza tym miała własne mieszkanie i kochającego męża.
           Ktoś zapyta, po co taka osoba przychodzi do wróżki? No właśnie, brakowało jej do pełni szczęścia dziecka, a z tym były pewne problemy. Przychodząc do mnie oczekiwała odpowiedzi, jakie są jej szanse na zajście w ciążę i kiedy to ewentualnie nastąpi.
           Pierwsza karta, jaką wylosowała to była Cesarzowa w pozycji prostej. Pojawiła się od razu, w miejscu symbolizującym w układzie sytuację teraźniejszą. Na pytanie, kiedy klientka zajdzie w ciążę odpowiedziałam, że według moich kart Tarota już jest w ciąży.    
           Pani ucieszyła się tak bardzo, że nawet nie chciała żeby jej dokończyć wróżenie. Zapłaciła i pobiegła zrobić badania. Ciąża była tak wczesna, że można było ją stwierdzić dopiero po kilku dniach. A karty Tarota wiedziały już wcześniej. Jak to możliwe? No cóż, Tarot ma swoje tajemnice.

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.
Enzo Sp. z o.o. - Agencja interaktywna ::: serwisy internetowe, doradztwo, reklama w internecie, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne, intranet, grafika 3D ::: www.enzo.pl


Tarotwróżenie, wróżka,