1: Twoja obecna sytuacja

The Empress

           Teraz jest bardzo dobry okres dla Ciebie, czas obfitości i zbierania plonów. Zbierasz owoce swojej pracy, przychodzą korzyści i wynagrodzenie za to, co robiłeś kiedyś. W pracy rozkwitasz, wszystko Ci się udaje, czerpiesz radość z sukcesów i kontaktów z ludźmi. Czujesz się doskonale w swoim świecie i promieniujesz dobrą energią. Jesteś osobą ciepłą, radosną, każdy chętnie przebywa w Twoim towarzystwie. To wpływa na wzrost liczby klientów i zwiększenie zamówień na Twoje usługi.
           Wkrótce czeka Cię powiększenie posiadanego majątku. Twoje wysiłki zostaną docenione i dostaniesz dodatkowe pieniądze, nagrodę lub premię albo prezent od kogoś. Niewykluczone, że staniesz się posiadaczem lub współwłaścicielem akcji, udziałów, nieruchomości, firmy albo sklepu. Możesz kupować własny lokal lub mieszkanie. Nie martw się o finanse, potrzebne pieniądze pojawią się.

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.
Enzo Sp. z o.o. - Agencja interaktywna ::: serwisy internetowe, doradztwo, reklama w internecie, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne, intranet, grafika 3D ::: www.enzo.pl

Tarotwróżenie, wróżka,