Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota.
wróżby - przez e-mail
Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota + wróżba z anielska.
Tarot - wróżba przez e-mail

Horoskop tygodniowy - strzelec


Twój wspaniały pomysł z przeszłości wywołał całą lawinę wydarzeń, część już zaczyna Cię przerastać i żałujesz, mówisz że po co Ci to w ogóle było, można było siedzieć w domu i nic nie robić. Jesteś przepracowana, zmarnowana i nie masz poczucia że ludzie Cię doceniają za wysiłek. Przede wszystkim przestać sama na siebie narzekać i dokładać sobie obowiązków. Znajdź czas na słodkie lenistwo, snucie pięknych marzeń i daj czas wszechświatowi, żeby je zrealizował. W miłości miej większą wiarę, nawet jak coś się nie układa, nie znaczy że sprawa jest z góry przegrana, w życiu różnie bywa. W pracy pokaż na co Cię stać.Jeżeli chcesz co tydzień otrzymywać horoskop z Twoim znakiem zodiaku, wpisz poniżej swój adres email:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.
Enzo Sp. z o.o. - Agencja interaktywna ::: serwisy internetowe, doradztwo, reklama w internecie, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne, intranet, grafika 3D ::: www.enzo.pl


Tarotwróżenie, wróżka,