Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota.
wróżby - przez e-mail
Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota + wróżba z anielska.
Tarot - wróżba przez e-mail

Horoskop tygodniowy - bliznieta


Czegoś się bardzo boisz, to powoduje ograniczenie działania. Prawdopodobnie myślisz o tym jak ktoś Cię odbiera i co ludzie sobie o Tobie pomyślą. A może oni wcale o Tobie nie myślą, tylko są zajęci swoimi sprawami? Jeśli jesteś zaangażowana w konflikt, w pracy albo w potyczki słowne z jakąś osobą, wkrótce ta sprawa zakończy się. Nie wycofuj się, jeśli ktoś Cię próbuje oszukać lub zmanipulować do zrobienia czegoś. Twoja rezygnacja zostałaby uznana za dobrą monetę i ta osoba poczynałaby sobie coraz śmielej.Jeżeli chcesz co tydzień otrzymywać horoskop z Twoim znakiem zodiaku, wpisz poniżej swój adres email:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.
Enzo Sp. z o.o. - Agencja interaktywna ::: serwisy internetowe, doradztwo, reklama w internecie, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne, intranet, grafika 3D ::: www.enzo.pl


Tarotwróżenie, wróżka,