woreczki, torebki, biżuteria, ceramika i inne rzeczy z Ameryki Łacińskiej

www.Meksykanka.pl

Nowa magiczna
strona

Koło Fortuny, Wróżby,
Horoskopy. Magiczne
ciekawostki dla każdego.


Bezpłatny
horoskop
tygodniowy
z Tarota
na Twój mail

Aby otrzymywać horoskop - kliknij, wejdź na podstronę "horoskopy", a potem wybierz swój znak zodiaku i wpisz adres e-mail.


Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota.
wróżby - przez e-mail

Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota + wróżba z anielska.
Tarot - wróżba przez e-mail

Horoskopy
Wróżka Renata
Horoskop tygodniowy serwisu e-Tarot.pl
Tarot pozytywny.
Kliknij, aby zobaczyć horoskopy na ten tydzień.


Tarot - wróżba na 12 miesięcy

Wróżba z Tarota na najbliższe12 miesięcy - cena 195zł


Jeśli chcesz otrzymać przez email od Wróżki Renaty wróżbę na 12 miesięcy  - wpisz swoje główne pytania i opis Twojej sytuacji, wypełnij formularz i następnie opłać wróżbę /można opłacić od razu za pomocą karty lub przelewu elektronicznego, albo można wysłać przelew później - w ciągu 3 dni roboczych/. Po otrzymaniu wpłaty Wróżka Renata postawi karty na Twoje pytanie i w ciągu 7 dni roboczych od potwierdzenia wpłaty wyśle wróżbę na podany adres e-mail. Tekst wróżby to co najmniej 4 strony w formacie A4. Pamiętaj, napisz w pytaniu jak najwięcej szczegółów dotyczących sprawy, o którą pytasz, ułatwi  to interpretację kart. 

Koszt wróżby przez e-mail - 195 złotych.

Zamówienie zostaje przekazane Wróżce Renacie dopiero po opłaceniu.  Jeśli zamówienie nie zostanie opłacone w ciągu 3 dni, jest automatycznie kasowane i nie jest w ogóle czytane ani  przekazywane Wróżce Renacie.  Od tej zasady nie ma wyjątków.

 

Imię

Nazwisko

E-mail

Powtórz e-mail

Pytanie

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.
Enzo Sp. z o.o. - Agencja interaktywna ::: serwisy internetowe, doradztwo, reklama w internecie, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne, intranet, grafika 3D ::: www.enzo.pl


Tarotwróżenie, wróżka, horoskop, horoskopy, horoskop tygodniowykarty Tarotaanioływróżby, Tarot Pozytywnymagia, magiczny, tarot on-line