woreczki, torebki, biżuteria, ceramika i inne rzeczy z Ameryki Łacińskiej

www.Meksykanka.pl

Nowa magiczna
strona

Koło Fortuny, Wróżby,
Horoskopy. Magiczne
ciekawostki dla każdego.


Bezpłatny
horoskop
tygodniowy
z Tarota
na Twój mail

Aby otrzymywać horoskop - kliknij, wejdź na podstronę "horoskopy", a potem wybierz swój znak zodiaku i wpisz adres e-mail.


Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota.
wróżby - przez e-mail

Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota + wróżba z anielska.
Tarot - wróżba przez e-mail

Horoskopy
Wróżka Renata
Horoskop tygodniowy serwisu e-Tarot.pl
Tarot pozytywny.
Kliknij, aby zobaczyć horoskopy na ten tydzień.


Tarot przez email + wróżba anielska

Tarot przez email + wróżba anielska  - 119zł


          Jeśli chcesz otrzymać od Wróżki Renaty wróżbę z Tarota na e-mail oraz dodatkowo informację, co anioły mogą Ci doradzić  - wypełnij i wyślij formularz zamówienia zamieszczony poniżej. Wpisz pytania do kart i opis Twojej sytuacji. Napisz jak najwięcej istotnych dla poruszanych spraw szczegółów, ułatwi to interpretację kart.

          Po wysłaniu formularza zostaniesz przeniesiony na stronę płatności. Opłać wróżbę (można płacić od razu za pomocą karty lub przelewu elektronicznego, albo wysłać przelew później - w ciągu 3 dni roboczych). 

          Po otrzymaniu wpłaty Wróżka Renata postawi karty Tarota na Twoje pytania i w ciągu 7 dni roboczych wyśle wróżbę z Tarota i wróżbę anielską na podany e-mail. Tekst wróżby to 2-3 strony w formacie A 4 plus tekst wróżby anielskiej.

Koszt tej wróżby  - 119 złotych.

Zamówienie zostanie przekazane Wróżce Renacie dopiero po opłaceniu.  Jeśli zamówienie nie zostanie opłacone w ciągu 3 dni,  nie jest w ogóle czytane ani przekazywane Wróżce Renacie. 


Imię

Nazwisko

E-mail

Powtórz e-mail

Pytanie

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.
Enzo Sp. z o.o. - Agencja interaktywna ::: serwisy internetowe, doradztwo, reklama w internecie, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne, intranet, grafika 3D ::: www.enzo.pl


Tarotwróżenie, wróżka, horoskop, horoskopy, horoskop tygodniowykarty Tarotaanioływróżby, Tarot Pozytywnymagia, magiczny, tarot on-line