woreczki, torebki, biżuteria, ceramika i inne rzeczy z Ameryki Łacińskiej

www.Meksykanka.pl

Nowa magiczna
strona

Koło Fortuny, Wróżby,
Horoskopy. Magiczne
ciekawostki dla każdego.


Bezpłatny
horoskop
tygodniowy
z Tarota
na Twój mail

Aby otrzymywać horoskop - kliknij, wejdź na podstronę "horoskopy", a potem wybierz swój znak zodiaku i wpisz adres e-mail.


Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota.
wróżby - przez e-mail

Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota + wróżba z anielska.
Tarot - wróżba przez e-mail

Horoskopy
Wróżka Renata
Horoskop tygodniowy serwisu e-Tarot.pl
Tarot pozytywny.
Kliknij, aby zobaczyć horoskopy na ten tydzień.

Zasady - Regulamin

Tarot pozytywny

Jaki wpływa ma e-Tarot na Ciebie

Intencją pomysły serwisu e-Tarot.pl było stworzenie pomocnego narzędzia, przy pomocy którego możesz zauważyć swoje mocne strony i wykorzystać życiowe okazje, które stoją przed Tobą.
Jeśli człowiek idzie przez życie w pośpiechu, nerwach i strachu - zamyka się na radość i okazje, a nawet na cuda. A okazje i cuda zdarzają się codziennie. Trzeba je tylko zauważyć i zrobić krok w ich stronę.  Tarot Pozytywny ma Ci więc pomóc spojrzeć na siebie i na swoje życie, zobaczyć okazje i złapać je w garść.
Wróżąc sobie na stronie e-Tarot.pl aktywujesz w sobie energię, dzięki której możesz wzrosnąć i czerpać z życia więcej szczęścia i radości niż dotychczas.

Czy zadawałaś sobie kiedyś pytanie - jak być szczęśliwą i bogatą? Czy chcesz być szczęśliwa i bogata? Te rzeczy nie są poza Twoim zasięgiem. Miłość i szczęście są tuż obok. Tarot Pozytywny ma na celu otworzyć Twoje oczy na to jak wiele rzeczy jest możliwych. W naszym Tarocie nie usłyszysz przepowiedni mówiących o tym, że coś stracisz czy ktoś zachoruje albo coś się stanie. Takie przepowiednie powstają ze strachu, często przypadkowego, który wróżka wychwytuje w czasie seansu. Taka przepowiednia może się stać "samo spełniającą się" przepowiednią. Zdecydowanie lepiej więc, aby w życiu kierować się oczekiwaniem na szczęście, miłość, bogactwo, możliwości, okazje, sukces finansowy czy szczęście w miłości.  Jedna z podstawowych zasad energetycznych Wszechświata brzmi: podobne przyciąga podobne.  Jeśli będziesz użalać się na życie - dostaniesz powody do dalszego narzekania.  Jeśli będziesz się cieszyć i zwracać uwagę na dobre strony Twojego życia - te aspekty będą wzmacniane. Jeśli będziesz oczekiwać cudu - kto wie, może cud nadejdzie?
I to jest właśni nasz cel. Pomóc wielu ludziom w otworzeniu się na własną moc i możliwości, pomóc uwierzyć, że szczęście, miłość i bogactwo są możliwe "tu i teraz" i dostępne dla każdego - także dla Ciebie.
Powróż sobie w którejś z dziedzin: "Miłość i uczucia" lub "Praca i finanse". Zobacz jakie możliwości stoją przy Tobie w tym momencie lub w przyszłości i wykorzystuj je! Życie nie polega na narzekaniu. Życie to radość i energia tworzenia. Wykorzystaj ten moment, aby mieć więcej szczęścia, miłości i bogactwa w Twoim życiu.

Powróż sobie w dziedzinie: miłość i uczucia - kliknij w poniższy link:
http://e-tarot.pl/index.php5?module=Process&action=Splash&layoutId=1

Powróż sobie w dziedzinie: praca i finanse - kliknij w poniższy link:
http://www.e-tarot.pl/index.php5?module=Process&action=Splash&layoutId=3  


Strona z wróżeniem online e-tarot.pl jest prowadzona przez firmę Aloha s.c. z siedzibą w Lublinie przy ul. Lawendowej 21.

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.
Enzo Sp. z o.o. - Agencja interaktywna ::: serwisy internetowe, doradztwo, reklama w internecie, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne, intranet, grafika 3D ::: www.enzo.pl


Tarotwróżenie, wróżka, horoskop, horoskopy, horoskop tygodniowykarty Tarotaanioływróżby, Tarot Pozytywnymagia, magiczny, tarot on-line