Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota.
wróżby - przez e-mail
Wróżka Renata
wróżby indywidualne
z Tarota + wróżba z anielska.
Tarot - wróżba przez e-mail

Horoskop tygodniowy - ryby

Ryby

Będziesz przeżywać intensywne emocje i stres, od Ciebie zależy w jak głębokim stopniu. Jest jakaś sytuacja na pograniczu kryzysu, od czegoś jesteś bardzo uzależniona, a może zostać Ci częściowo zabrane. Czy to Ci się podoba czy nie, musisz dokonać w życiu zmian i to poważnych. Teraz szybko dojdziesz do formy, ale zabezpiecz się na przyszłość, żeby już więcej tak nie cierpieć. Nikt i nic nie jest warte Twoich łez i rozpaczy.Jeżeli chcesz co tydzień otrzymywać horoskop z Twoim znakiem zodiaku, wpisz poniżej swój adres email:

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Aloha Net . Ta strona jest chroniona prawnie. Jakiekolwiek rozpowszechnianie, kopiowanie, przetwarzanie, przesyłanie i naśladowanie grafiki, schematów, wizerunków kart, treści przesyłanych mailem, nazw i wszelkich tekstów lub ich fragmentów bez pisemnej zgody ich właściciela jest przestępstwem i będzie ścigane prawnie.
Strona jest także chroniona energetycznie i osoba, która złamie powyższe zasady powinna zdawać sobie sprawę z tego, że przyciąga do siebie natychmiastową karmę.
Enzo Sp. z o.o. - Agencja interaktywna ::: serwisy internetowe, doradztwo, reklama w internecie, pozycjonowanie, prezentacje multimedialne, intranet, grafika 3D ::: www.enzo.pl


Tarotwróżenie, wróżka,